Tyttöjen SHA Kesäturnaus – tulokset

Sami Hyypiä Akatemian (SHA) Kesäturnaus vuosina 2004 ja 2005 syntyneille tytöille pelattiin Eerikkilässä sunnuntaista tiistaihin. Mukana oli yhteensä kymmenen joukkuetta:

T04

HJS / Honka / Ilves / JyPK / Pallokissat / TiPS

 

T05

HJS / Ilves / JyPK / TiPS

JyPK voitti T05-sarjan!

JyPK voitti T05-sarjan!

HJS oli T05-sarjan toinen.

HJS oli T05-sarjan toinen.

TiPS sijoittui kolmanneksi.

TiPS sijoittui kolmanneksi.

Tässä lohkojen lopputilanteet:

Lohko T04OttelutVoittotTasapelitTappiotTehdyt maalitPäästetyt maalitPisteetSijjoitus
ILVES T04541229131.
TiPS T045311128102.
PALLOKISSAT T04532101093.
HONKA T04511361144.
JyPK T04511391445.
HJS T04514101736.
Lohko T05OttelutVoittotTasapelitTappiotTehdyt maalitPäästetyt maalitPisteetSijjoitus
JyPK T056411125131.
HJS T056411126132.
TiPS T0561238853.
ILVES T0561541734.

 

 

Lue lisää SHA-toiminnasta >>